O nás

KTO SME?

Dizajnéri interiérov

Venujeme sa najmä vytváraniu interiérov v škandinávskom štýle, preferujeme prírodné materiály, príjemné látky, kožušiny a nerušivé, zladené farby. Našim cieľom je nájsť to najvhodnejšie riešenie pre Vás. Tvoríme spolu predsa Váš domov. Pohľadáme a vyberieme Vám tie najvhodnejšie zariaďovacie prvky a doplnky, aby sme ich zladili materiálovo aj farebne a vytvorili jedinečný interiér, neopakovali sa a nekopírovali obrázky z časopisov. Naše hlavy sa hemžia nápadmi, už len mať ich kde realizovať :).

Zabezpečíme Vám spoľahlivých dodávateľov, dohliadneme na celý proces, aby ste nemali starosti s obstarávaním, ale aby ste sa mohli venovať svojim aktivitám. Zariaďovať interiér, vyberať materiály, obklady, dlažby, závesy ... nie je to také jednoduché, ako sa zdá. Chce to veľa času, pozornosti, informácií, v procese stavania či zariaďovania vzniká veľa otázok a možností. S nami to budete mať jednoduchšie a Vaša radosť z tvorby nového bývania bude o to väčšia.

Obrázok je viac ako tisíc slov. Kliknite na Projekt 2 a pozrite sa, ako dokáže severský dizajn v správnej kombinácii materiálov, tvarov a farieb vytvoriť útulný interiér. Ak sa Vám páči takýto dizajn v bývaní, zavolajte, napíšte. Našu prácu Vám vieme predstaviť aj "naživo" práve v tomto drevodome. Slúži ako náš showroom. Tento drevodom je moderným severským dizajnom prepojený zvonku a zvnútra, štýl je jednotný, nič Vás nevyruší. Žiadne studené kovové a ostré prvky tu nenájdete. Keď do drevodomu vstúpite, pocítite vôňu dreva, uvidíte mäkké a prírodné materiály, vyskúšate pohodlné sedenie v interiéri aj exteriéri.

Na tomto mieste uvidíte, aké harmonické môže byť bývanie. Dôležitú úlohu zohráva lokalita. Náš ukážkový drevodom je na konci dediny na kopci a je osadený do tesnej bízkosti lesa. Ak je pre Vás dôležité zdravé bývanie, prírodné materiály, kľud, ticho a výhľad na lesy, práve na tejto adrese túto kombináciu uvidíte. Nič však nebráni tomu, aby bol takýto drevodom situovaný v pokojnej mestskej časti, na rovine. Stavba bude o to jednoduchšia a v prípade záujmu Vám vieme zariadiť aj celkovú stavbu drevodomu.

Nevieme si predstaviť, že by sme Vám vnucovali niečo do interiéru len preto, že to letí. Alebo len preto, že sa to páči nám. Nájdeme pre Vaše nové bývanie to, čo Vám vyhovuje, zhmotníme Vaše predstavy. Každý z nás je iný, a preto je každý novo-vytvorený interiér originálny. Šitý na mieru priestoru, adrese, Vášmu životnému štýlu a možnostiam. Našim obľúbeným štýlom je štýl severský. Škandinávsky dizajn ponúka veľa pekných prírodných materiálov, tvarov, je trvácny, funkčný, nápaditý a nadčasový. Dokážeme v tomto štýle vytvoriť Váš domov, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Budete mať útulné miesto na život a bude Vám jedným slovom dobre.  

Share
O nás

LASA HOME DESIGN

ako značka

Pod značkou LASA HOME DESIGN vytvárame najmä bývanie v drevodomoch v severskom štýle. Môžu to byť víkendové chaty s možnosťou stáleho bývania, luxusné chalets, penzióny, butikové horské hotely, priestory pre Vaše podnikanie či showroomy.

Spolupracujeme s renomovanými a preverenými dodávateľmi. Interiérové prvky a zariadenia vyberáme zo širokého spektra domácich, ale najmä zahraničných výrobcov. Nami vytvorené interiéry sú tak kombináciou výrobkov rôznych značiek, známych aj neznámych, drahších aj lacnejších - vždy však zladené farebne, materiálovo, a to do posledného detailu.

Značka LASA HOME DESIGN má za cieľ predstaviť nadčasový štýl bývania, ktorý nie je prezdobený, je útulný, používa príjemné prírodné materiály. Ide o škandinávsky štýl, pre ktorý je typická čistota dizajnu, prepracovanosť detailov a funkčnosť. A paradoxne, severský štýl nemá s chladným dojmom nič spoločné. Pôsobí čisto,útulne a premyslene, a určite nie sterilne.

Share